Recepty Dezerty Pečené Nadýchané proteinové vafle

Ingredience

2 vejce
200 g Šmakounu meruňka
300 g řeckého jogurtu
100 g pohankové mouky
1 lžička sušené stévie
1 lžička jedlé sody

Postup přípravy

1

Celá vejce vyšleháme do husté bílé pěny s jedlou sodou a stévií.

2

Nastrouháme sladký Šmakoun na jemno a smícháme s jogurtem. Část jogurtové směsi (asi 150g) si necháme stranou jako přílohu k hotovým vaflím a zbytek zlehka vmícháme do vyšlehaných vajec. Nakonec přidáme prosátou mouku.

3

Opékáme ve vaflovači na maximum, dokud se vafle nezačnou odlepovat od stěn (asi 3 minuty). Není nutno vymazávat.

4

Podáváme teplé, ozdobené jogurtovým krémem a ovocem, případně mandlemi či ořechy. Vafle můžete také posypat mletou skořicí a přelít javorovým či jiným sirupem (např. datlový, rýžový, agávový) anebo podávat s vaší oblíbenou marmeládou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8