Recepty Dezerty Nepečené Nepečené banánové řezy s vlašskými ořechy

Ingredience

1 balení Šmakounu klasik
1 hrnek sušených datlí
2 hrnky ovesných vloček
2 banány (zralé)
hořká čokoláda
vlašské ořechy (nasekané)

Postup přípravy

1

Datle namočíme cca na půl hodiny do hrnku s vodou a počkáme, až změknou. Po půl hodince vhodíme datle i s vodou do mixéru, přidáme ovesné vločky a mixujeme. Hmota by měla mít konzistenci tak akorát.

2

Takto připravené těsto rozprostřeme na dno mísy (já jsem použila hranatou zapékací), kterou si nejprve vyložíme pečícím papírem. Na těsto pak navrstvíme rozmixovaného Šmakouna s banány. Vše pak polijeme rozpuštěnou hořkou čokoládou a posypeme nasekanými vlašskými ořechy.

3

Nechte ztuhnout v lednici a máte hotovo.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8