Recepty Dezerty Nepečený dortík

Ingredience

2 balíčky dětských piškotů
kelímky smetany ke šlehání
4 banány
½ tabulky čokolády
kokosové lupínky (na posypání)

Postup přípravy

1

Oloupeme a nakrájíme banán na kolečka a dáme do misky.... k nim dáme i piškoty a zalrjeme smetanou kdo má radši sladší přidá cukr... nasekáme půl tabulky cokolády na malé kousky alá stračatela, nevim jak se to píše) a přidáme též do misky... vše smicháme a když sou piskoty nasakle smetanou dáme do formy na dort uplacame do rovinky posypeme kokosem a dame schladnout.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8