Recepty Polévky Odlehčená gulášovka s kančí klobásou

Ingredience

1 velká cibule

2 stroužek česneku

1 lžíce sladké papriky

2 lžíce hladké mouky

voda

4 velké brambory

1,5 klobásy (kančí - pokud jsou menší klidně 2)

sůl

6 kuliček pepř

kmín

mletý pepř

Postup přípravy

1

V hrnci rozpálíme asi 2 lžíce vepřového sádla, přisypeme k němu nadrobno nakrájenou cibuli a na plátky česnek. Necháme zesklovatět, zaprášíme paprikou a chvilinku ji necháme osmahnout, aby pak v polévce nebyla moc cítit, nesmíme ji ale připálit. Jakmile se nám paprika opeče, přidáme mouku a opět postupujeme jako s paprikou, nesmíme ale zapomenout neustále míchat. Poté co se nám všechno osmaží, zalijeme si takto připravenou jíšku asi 2 litry vody (záleží jakou velikost hrnce jste zvyklí používat na polévky). Přidáme všechno koření a na kostičky nakrájené brambory. Potom co směs začne vařit přisypeme také na kolečka nakrájenou klobásu a vaříme asi půl hodiny než brambory změknou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8