Recepty Dezerty Pečené Originální mini cheesecaky

Ingredience

Korpus:

2 lžíce ovesných vloček

2 lžíce sezam

1 lžíce medu

1 lžíce másla

3 lžíce nastrouhaného kokosu

2 lžíce vlašských ořechů

Na ozdobu:

drobné ovoce (například rybíz)

Náplň:

300 g tvaroh

¼ sklenice xylitol (březový cukr)

2 vejce

Krém:

750 g mascarpone

2 sklenice cukru moučka (nebo xylitolu)

1 vanilkový lusk

Postup přípravy

1

Připravte si korpus. Suroviny na jeho přípravu míchejte, dokud nezískáte jednolitou směs. Směs vložte do 6 silikonových formiček, zhruba do 1⁄3 jejich výšky.

2

V misce smíchejte tvaroh, cukr a špetku soli. Za stálého šlehání postupně přidejte vejce. Šlehejte, dokud se všechny suroviny nespojí. Doplňte formičky hotovou směsí a pečte zhruba 10 minut při teplotě 180 °C. Vyjměte a nechte vychladnout.

3

Připravte krém: mascarpone vyšlehejte s cukrem pomocí šlehače. Vanilkový lusk rozřízněte na polovinu, vyndejte vnitřek a přidejte do krému. Hotovou směs přidejte do cukrářského rukávu a ozdobte s ní vychladlé koláčky. Dozdobte ovocem.

Tesco Magazín | Jaro 2020
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8