Recepty Dezerty Nepečené Palačinky s nízkým obsahem laktózy

Ingredience

800 ml mléka bez laktózy
400 g hladké mouky
2 vejce
1 lžíce vanilkového cukru
1 špetka soli
slunečnicový olej (na smažení)

Postup přípravy

1

Mouku prosejeme a smícháme ji s vanilkovým cukrem a špetkou soli. Vajíčko vyšleháme s mlékem.

2

Do mléka s vajíčkem postupně sypeme mouku a šleháme dohladka. Důležité je získat správnou konzistenci palačinek. Nesmí být příliš řídké ani husté.

3

Na rozpáleném oleji osmažíme palačinky z obou stran dozlatova. Hotové palačinky podáváme s domácí marmeládou nebo šlehačkou se sníženým obsahem laktózy.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8