Palačinky z červené řepy s tvarohem
Autor
Táňa K.
Praha
Hlasujte pro tradiční recepty, které si podle vás zaslouží zvítězit.
0
Autorův příběh
Moje teta, která vymýšlela zdravá jídla tak, aby lahodily oku a chutnaly. Moc mne inspirovala a její ručně psanou kuchařku uchvávám jako poklad.
Ingredience
200 g hladké mouky
2 vejce
300 ml mléka
100 ml šťávy (z červené řepy)
1 špetka soli
20 g rozpuštěného másla
Na náplň:
250 g plnotučného tvarohu
100 g gouda
3 lžíce másla
100 g baby špenát
100 g lístky (červené řepy)
píniový ořech
sůl
Autorův příběh
Moje teta, která vymýšlela zdravá jídla tak, aby lahodily oku a chutnaly. Moc mne inspirovala a její ručně psanou kuchařku uchvávám jako poklad.
Postup přípravy
1
Promíchejte mléko, šťávu z červené řepy, hladkou mouku, vejce, špetku soli a máslo na hladké těsto. Nechejte minimálně půl hodiny odpočinout. Mezitím si nachystejte náplň. Vyšlehejte tvaroh s máslem do pěny. Vmíchejte nastrouhanou goudu. Dochuťte podle potřeby solí. Na palačinkovači připravte palačinky, které potřete směsí tvarohu, poklaďte lístky špenátu a řepy a posypejte oříšky. Zabalte a podávejte vcelku, nebo jako špízy. Dobrou chuť!
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4