Recepty Dezerty Palačinky

Ingredience

300 ml mléka
1 vejce
hladká mouka
1 špetka soli
meruňková marmeláda
Ovoce (dle chuti)
čerstvé maliny
jahody
ostružiny

Postup přípravy

1

Ve větší odměrce rozšleháme vajíčko v mléku a rozmícháme v celé směsi mouku tak aby nám vzniklo celkem řídké těsto (podle první palačinky poznáme, jestli je třeba těsto ještě zahustit nebo rozředit). Přidáme špetku soli, rozmícháme hrudky a smažíme ze všech stran. Nakonec palačinky podáváme třeba s marmeládou, ovocem nebo tvarohem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 14. 10. od 8:00 do 20. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/33_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sváteční přípravy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8