Recepty Dezerty Pečené Pečená jablka v županu plněná citrusovo-oříškovou náplní

Ingredience

4 velká jablka

1 balení listového těsta

2 lžíce citrusové marmelády

1/2 lžičky skořice

1 lžíce mletých lískových ořechů

1 vejce na potření

moučkový cukr na posypání

Postup přípravy

1

Do misky si připravíme náplň - smícháme citrusovou marmeládu, skořici a mleté ořechy, poté důkladně promícháme. Z jablek vykrájíme jádřince.

2

Nyní si připravíme listové těsto, na které poklademe jablka, která následně naplníme směsí. Do těsta kolem nich radýlkem vytvoříme pruhy, abychom si do nich mohli jablka zabalit.

3

Jablíčka těstem obalíme a kraje důkladně přimáčkneme. Zabalená jablka přemístíme na plech vyložený pečicím papírem a potřeme je rozšlehaným vejcem.

4

Pečeme v troubě vyhřáté na 180 °C 15 minut dozlatova. Ještě horké pocukrujeme a podáváme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8