Recepty Hlavní jídla S masem Pečené koleno na pivě

Ingredience

1 vepřové koleno
1 l černého piva
cibule
4 stroužky česneku
1 lžíce třtinového cukru
1 lžíce sójové omáčky
1 lžíce dijonské hořčice
1 lžička mletého zázvoru
4 lžíce pikantního kečupu
1 bobkový list
1 kulička celého nového koření
sůl

Postup přípravy

1

Jedno pivo nalijeme do hrnce a smícháme s cukrem. Pivo vaříme, dokud se cukr nerozpustí. Do piva přidáme lisovaný česnek, zázvor, hořčici, sojovou omáčku a kečup. Krátce povaříme, asi 5 minut.

2

Naložené koleno necháme okapat a vložíme do kastrůlku, přidáme nové koření, oloupanou a na drobno nakrájenou cibuli i bobkový list. Koleno podlijme pivem a pečeme v předehřáté troubě na 200°C. Pečeme asi 30 minut a během pečení podléváme vodou.

3

Koleno na několika místech nařízneme, osolíme a vložíme do pivní směsi. Necháme nejlépe 12 až 24 hodin odležet.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8