Recepty Hlavní jídla S masem Pečené kuře se šťouchaným bramborem

Ingredience

kuřecí stehna
2 ks cibule
3 ks česneku
sůl
máslo
brambory
čerstvá petrželka
1 lžíce plnotučné hořčice

Postup přípravy

1

Kuřecí stehna omyjeme, osolíme a dáme do pekáče. Přidáme cibuli rozkrájenou na čtvrtky, česnek na plátky a na stehna položíme plátky másla. Podlijeme vodou a pečeme zakryté 30 minut v předehřáté troubě, potom stehna odkryjeme a pečeme dalších 30 minut. Během pečení poléváme výpekem. Brambory uvaříme v osolené vodě doměkka. Scedíme, rozšťoucháme a ochutíme prolisovaným česnekem, hořčicí a petrželkou. Pečená kuřecí stehna podáváme s ochucenými šťouchanými brambory, popř. k nim můžeme přidat na másle opečenou mrkev a petržel.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8