Pečené kuře se šťouchaným bramborem
Autor
Markéta P.
Olomouc
Hlasujte pro tradiční recepty, které si podle vás zaslouží zvítězit.
0
Autorův příběh
Oblíbený recept mého dědy, dokázal ho připravit i sám, tedy pod baičiným bedlivým dohledem, ale vždy jsme ho snědli do posledního sousta.
Ingredience
kuřecí stehna
2 ks cibule
3 ks česneku
sůl
máslo
brambory
petrželka (čerstvá)
1 lžíce plnotučná hořčice
Autorův příběh
Oblíbený recept mého dědy, dokázal ho připravit i sám, tedy pod baičiným bedlivým dohledem, ale vždy jsme ho snědli do posledního sousta.
Postup přípravy
1
Kuřecí stehna omyjeme, osolíme a dáme do pekáče. Přidáme cibuli rozkrájenou na čtvrtky, česnek na plátky a na stehna položíme plátky másla. Podlijeme vodou a pečeme zakryté 30 minut v předehřáté troubě, potom stehna odkryjeme a pečeme dalších 30 minut. Během pečení poléváme výpekem. Brambory uvaříme v osolené vodě doměkka. Scedíme, rozšťoucháme a ochutíme prolisovaným česnekem, hořčicí a petrželkou. Pečená kuřecí stehna podáváme s ochucenými šťouchanými brambory, popř. k nim můžeme přidat na másle opečenou mrkev a petržel.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4