Recepty Hlavní jídla Ryby Pečený losos s kuskusem

Ingredience

2 lososové filety
100 g kuskusu
200 ml zeleninového bujónu
cherry rajčata
1 čerstvá červená paprika
1 citron (šťáva z poloviny)
1 stroužek česneku
olivový olej
zelené olivy
mletý černý pepř
čerstvý rozmarýn
koření na ryby
sůl

Popis

TIP: Ušetřete si práci s vývarem a použijte rychlejší variantu v podobě bujónu. Stačí ho zalít horkou vodou!

Postup přípravy

1

Kuskus nasypeme do mísy, přidáme citronovou šťávu, česnek a promícháme. Zalijeme vývarem, přidáme 2 lžíce olivového oleje a necháme cca 10 minut stát. Po deseti minutách přidáme nakrájená rajčátka, papriku, olivy, citronový pepř, sůl a snítky rozmarýnu.

2

Připravíme si dva archy pečícího papíru a na každý naložíme hromádku kuskusu. Na kuskus položíme okořeněné filety z lososa, pokapeme olivovým olejem a zabalíme do balíčku (papiloty).

3

Papiloty pečeme na plechu v troubě vyhřáté na 190 stupňů cca 15 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8