Pečený okoun s plátky brambor

Ingredience

4 filety z mořského okouna
4 snítky čerstvého rozmarýnu
1 stroužek česneku
800 g brambor

Postup přípravy

1

Do menší misky si vložíme drcený stroužek česneku, který smícháme s olivovým olejem a snítky rozmarýnu ze dvou větviček. Přidáme špetku soli a zamícháme.

2

Připravenou směsí potřeme očištěný filety mořského okouna. Rybu dáme na 15 minut odležet.

3

Brambory oloupeme a nakrájíme na tenké plátky. Plátky brambor osolíme podle chuti a smícháme je s olivovým olejem. Brambory naskládáme do vymazaného pekáče, který přikryjeme alobalem a dáme je péct do předehřáté trouby na 200 °C.

4

Brambory pečeme asi 20 minut a jakmile jsou měkké, přidáme k nim filety. Pečeme dozlatova a v během pečení ryby obrátíme.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8