Recepty Hlavní jídla Ryby Pečený pstruh se žampiony

Ingredience

4 pstruzi (vykuchané)
1 citron
80 g másla
400 g žampionů
1 jarní cibule
1 chilli paprička
sůl
celý kmín
hladká mouka
slunečnicová semínka

Postup přípravy

1

Pstruhy očistíme a osušíme papírovým ubrouskem. Do ryb uděláme několik řezů, aby se nám rovnoměrně propekly.

2

Ryby ochutíme ze všech stran solí. Nezapomeňte ani na břišní dutinu. Citron nakrájíme na plátky a ty pak na půlměsíčky. Citron vložíme do břišní dutiny s několika plátky másla a trochou kmínu.

3

Houby očistíme a rozpůlíme. Jarní cibulku rozkrojíme na půl a ještě příčně. Do pekáče dáme trochu oleje. Aby se nám ryby nepřipekly, obalíme je v mouce. Pstruhy vložíme do pekáče společně s houbami, cibulkou, chilli papričkou a vše zakryjeme pokličkou.

4

Předehřejeme si troubu na 200°C a rybu pečeme dozlatova asi 25 minut. Podle potřeby potřeme olejem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech od 2. 12. od 8:00 do 8. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco katalog Gift

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech od 1. 12. od 8:00 do 24. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8