Recepty Hlavní jídla Ryby Pečený pstruh se žampiony

Ingredience

4 vykuchané pstruhy

1 citron

80 g másla

400 g žampiónů

1 jarní cibulka

1 chilli paprička (nemusí být)

sůl

kmín

hladká mouka

olej

Postup přípravy

1

Pstruhy očistíme a osušíme papírovým ubrouskem. Do ryb uděláme několik řezů, aby se nám rovnoměrně propekly.

2

Ryby ochutíme ze všech stran solí. Nezapomeňte ani na břišní dutinu. Citron nakrájíme na plátky a ty pak na půlměsíčky. Citron vložíme do břišní dutiny s několika plátky másla a trochou kmínu.

3

Houby očistíme a rozpůlíme. Jarní cibulku rozkrojíme na půl a ještě příčně. Do pekáče dáme trochu oleje. Aby se nám ryby nepřipekly, obalíme je v mouce. Pstruhy vložíme do pekáče společně s houbami, cibulkou, chilli papričkou a vše zakryjeme pokličkou.

4

Předehřejeme si troubu na 200°C a rybu pečeme dozlatova asi 25 minut. Podle potřeby potřeme olejem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8