Recepty Předkrmy Studené Pikantní cuketový tatarák s kozím sýrem

Ingredience

5 jarních cibulí
3 cukety (středně velké)
2 stroužky česneku
1 lžíce kremžské hořčice
1 lžíce kečupu
1 chilli paprička
sůl
mletý černý pepř
mletá paprika
celý kmín
kozí sýr
olivový olej

Postup přípravy

1

Na olivovém oleji si osmahneme 5 na drobno nakrájených jarních cibulek, jednu na drobno nakrájenou chilli papričku, 3 střední cukety nastrouhané nahrubo, dva utřené stroužky česneku, a vše dochutíme drceným kmínem, solí, pepřem, červenou paprikou.

2

Trošičku vše podlijeme vodou, necháte zredukovat a až směs vychladne, zamícháme do ní lžíci kečupu a lžíci hrubozrnné hořčice.

3

Pak už jen směs necháme vychladnout v ledničce a děláme bábovičky. Tatarák nakonec doplníme kozím sýrem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8