Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Pivní marináda na grilované maso

Ingredience

4 lžíce medu

280 ml černého piva

3 lžíce olivového oleje

1 lžíce sušeného rozmarýnu

3 lžíce vinného octu

špetka sušeného chilli

špetka rozmarýnu

sůl

Postup přípravy

1

S touto marinádou okouzlíte každého a výhodou je, že se hodí na všechny druhy masa. Pokud máte rádi černé pivo věřte, že stejně dobře chutná v marinádě.

2

V misce smícháme med, olej, ocet, chilli a rozmarýn. Důkladně směs promícháme a nakonec ji zalijeme pivem a opět promícháme. Podle chuti přidáme trochu soli.

3

Marinádu natřeme na maso a necháme uležet několik hodin. Můžeme se pustit do grilování.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8