Recepty Předkrmy Studené Pivní tyčinky
Ingredience
200 ml piva
100 ml mléka
450 g hladké mouky
1 lžička soli
špetka cukru
20 g droždí
3 lžíce másla
Popis

TIP: Tyčinky můžete podávat s dipem nebo je ochutit kmínem, hrubou solí či sezamovým semínkem.

Postup přípravy
1
Připravíme si mísu, do které prosejeme hladkou mouku. Do druhé nádobky si připravíme kvásek. Mléko lehce ohřejeme a smícháme s droždím a cukrem. Kvásek necháme na teplém místě odležet.
2
Mouku smícháme se solí, pivem a rozpuštěným máslem, přidáme kvásek a důkladně vypracujeme těsto. Těsto necháme na teplém místě hodinu kynout.
3
Těsto rozválíme na 0,5 cm tenkou placku a krájíme proužky, které hned vložíme na plech s pečícím papírem a necháme je ještě 15 minut kynout.
4
Tyčinky dáme péct do předehřáté trouby na 200 °C a pečeme dorůžova. Hotové tyčinky necháme vychladnou a můžeme začít ochutnávat.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4