Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Pizza sluníčko plněné šunkou a sýrem

Ingredience

2 chlazená těsta na pizzu
3 lžíce rajčatového pyré
1 lžička sušeného oregana
100 g mozzarelly
100 g vepřové šunky
olivový olej
hrubá sůl

Postup přípravy

1

Připravíme si první pizza těsto, na které přidáme pasírovaná rajčata, sušené oregano, nastrouháme mozzarellu a přidáme šunku. Vše přiklopíme druhým pizza těstem.

2

Uprostřed přidržíme skleničku a směrem od ní vykrajujeme pruhy. Jednotlivé kousky protočíme a skleničku odebereme. Pizzu potřeme či posprejujeme olivovým olejem, posypeme hrubozrnnou solí a pečeme v troubě vyhřáté na 180 °C asi 20 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8