Recepty Hlavní jídla Plněné bramborové knedlíky s červeným zelím

Ingredience

uzené maso

cibule

červené zelí

sůl

cukr

Knedlíky

800 g brambor

150 g hladké mouky

1 ks vejce

1 ks žloutek

100 g hrubé krupice

Postup přípravy

1

Vařené, oloupané a vychladlé brambory nastrouháme a se žloutkem, vejcem, solí, krupicí a moukou zpracujeme vláčné těsto.

2

Zformujeme malé placičky, do nichž přidáme na cibuli opečené kousky uzeného masa. Následně vytvarujeme kulaté knedlíky, které přijdou do vroucí osolené vody. Vaříme zvolna 20 min.

3

Mezitím si na oleji zpěníme cibulku, na niž vložíme zelí. Podlijeme vodou a necháme krátce dusit. Osolíme, podle chuti dosladíme.

4

Na vedlejší pánvi zpěníme a opečeme cibulku na dozdobení knedlíků. Nyní můžeme podávat. Dobrou chuť.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 4. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8