Recepty Předkrmy Teplé Plněné žampiony nádivkou z vajec, rajčat a bazalky

Ingredience

8 hlaviček žampionů

4 vejce

2 rajčata

100 g nastrouhaného tvrdého sýra

2 lžíce másla

sůl

pepř

bazalka

Popis

TIP: Žampiony podáváme s libovolným dipem a čerstvým pečivem.

Postup přípravy

1

Žampiony očistíme a zbavíme je nožičky, kterou nakrájíme na malé kousky.

2

Na pánvi rozehřejeme máslo, na kterém osmahneme pokrájené nožičky žampionů a rajčata nakrájená také na malé kousky. Přidáme rozšlehané vejce a mícháme, dokud nebudou hotová. Potom až přidáme bazalku.

3

Žampiony naplníme vaječnou směsí a zasypeme hojně sýrem. Pečeme ve vyhřáté troubě na 180 °C 15 minut, dokud sýr nezezlátne.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 4. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8