Recepty Předkrmy Teplé Plněné žampiony nádivkou z vajec, rajčat a bazalky

Ingredience

8 hlávků žampionů
4 vejce
2 rajčata
100 g tvrdého sýra
2 lžíce másla
sůl
mletý černý pepř
čerstvá bazalka

Popis

TIP: Žampiony podáváme s libovolným dipem a čerstvým pečivem.

Postup přípravy

1

Žampiony očistíme a zbavíme je nožičky, kterou nakrájíme na malé kousky.

2

Na pánvi rozehřejeme máslo, na kterém osmahneme pokrájené nožičky žampionů a rajčata nakrájená také na malé kousky. Přidáme rozšlehané vejce a mícháme, dokud nebudou hotová. Potom až přidáme bazalku.

3

Žampiony naplníme vaječnou směsí a zasypeme hojně sýrem. Pečeme ve vyhřáté troubě na 180 °C 15 minut, dokud sýr nezezlátne.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8