Recepty Hlavní jídla Podzimní kuličkový chléb

Ingredience

Kvásek

1/2 l vlažné vody

2 lžičky cukru

1 kostka droždí

Těsto

1 kg hladké mouky

3 najemno nastrouhané vařené brambory

hrnek najemno nastrouhané dýně

3 lžičky soli

3 lžičky drceného kmínu

3 lžičky octa

vejce na potření a semínka na posypání ( dýňová, slunečnicová, sezam, mák, kmín ... )

Postup přípravy

1

Nejprve do pekárny nalijeme tekuté suroviny, pak přisypeme sypké a nakonec droždí a cukr. Zapneme na program TĚSTO a necháme v pekárně vykynout.

2

Po vykynutí těsto vyjmeme z nádoby a rozdělíme na malé bochánky ( 16 ks) , které na plechu s pečicím papírem seskládáme do kulatého tvaru. Potřeme rozšlehaným vejcem, posypeme semínky a necháme ještě cca 20 minut vykynout. Troubu rozpálíme na 180 °C a pečeme cca 30 minut dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8