Recepty Hlavní jídla Podzimní kuličkový chléb

Ingredience

Kvásek
½ l vody (vlažné)
2 lžičky krystalového cukru
1 kostka čerstvého droždí
Těsto
1 kg hladké mouky
3 brambory (najemno nastrouhané, vařené)
1 hrnek dýně Hokkaido (najemno nastrouhané)
3 lžičky soli
3 lžičky mletého kmínu
3 lžičky bílého vinného octa
vejce (na potření)
semínka na posypání
dýňová semínka
slunečnicová semínka
sezam
mletý mák
celý kmín

Postup přípravy

1

Nejprve do pekárny nalijeme tekuté suroviny, pak přisypeme sypké a nakonec droždí a cukr. Zapneme na program TĚSTO a necháme v pekárně vykynout.

2

Po vykynutí těsto vyjmeme z nádoby a rozdělíme na malé bochánky ( 16 ks) , které na plechu s pečicím papírem seskládáme do kulatého tvaru. Potřeme rozšlehaným vejcem, posypeme semínky a necháme ještě cca 20 minut vykynout. Troubu rozpálíme na 180 °C a pečeme cca 30 minut dozlatova.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 14. 10. od 8:00 do 20. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/33_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Sváteční přípravy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8