Recepty Polévky Polévka Pho Bo

Ingredience

Vývar:

1 středně velká cibule

1 lžíce sezamového oleje

50 g zázvoru

2 kg hovězích kosti do polévky (kostní dřeň a kolena)

2 ks anýz

3 celé hřebíčky

celá skořice

½ lžíce soli

2 lžíce rybí omáčky

½ lžíce cukru

Ostatní:

250 g hovězího masa (doporučujeme svíčkovou)

500 g rýžových nudlí

¼ hrnku koriandru

1 citron

1 paprička jalapeno

Postup přípravy

1

Připravíme si vývar. Na oleji osmahneme očištěnou a nadrobno nakrájenou cibuli, aby zesklovatěla, přidáme zázvor a promícháme. Přidáme kosti, zalijeme asi litrem vody, přidáme ostatní suroviny a vaříme přibližně 1 a půl hodiny pod pokličkou.

2

Mezitím připravíme hovězí maso. Na rozpálené pánvi pečeme osolený a okořeněný steak z každé strany asi 3 minuty. Necháme odležet 20 minut a pak nakrájíme na tenké plátky.

3

Rýžové nudle namočíme na 3 minuty do vařící vody a přecedíme. Rozdělíme do 4 porcí.

4

Vývar scedíme, zalijeme jim nudličky, přidáme hovězí maso, čerstvý koriandr, měsíček citronu a nakrájenou papričku jalapeno.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Škola volá. Konečně.

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 18. 8. od 8:00 do 20. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/25X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8