Recepty Předkrmy Pomazánka z čočky

Ingredience

1 hrnek hnědé čočky
1 vejce
3 kyselé okurky
4 lžíce plnotučné hořčice
1 stroužek česneku
sůl (dle chuti)
mletý černý pepř (dle chuti)

Postup přípravy

1

Nejprve čočku uvaříme doměkka a na talíři ji rozmačkáme vidličkou. Na prkýnku si nakrájíme okurku, natvrdo uvařené vejce a česnek. Vše smícháme s čočkou a přídáme pepř, sůl a hořčici. Promícháme a necháme vychladnout v lednici. Tuto pomázánku podáváme namazanou na krajících čerstvého chleba.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech od 2. 12. od 8:00 do 8. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco katalog Gift

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech od 1. 12. od 8:00 do 24. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8