Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Pórkovo-cuketová omáčka s pečenými bramborami

Ingredience

4 velké brambory

1 cibule

1 pórek

1 cuketa

2 lžíce olivového oleje

100 ml sójové smetany

sůl

pepř

Postup přípravy

1

Troubu si necháme rozpálit na 180°C, mezitím si nakrájíme brambory na měsíčky, které vložíme do pekáče, osolíme, opepříme a zakapeme olivovým olejem. Brambory pečeme, dokud nebudou dokřupava opečené.

2

Mezitím si na pánvi necháme rozpustit máslo a orestujeme najemno nakrájenou cibuli. Poté přidáme nakrájený pórek, cuketu, osolíme, opepříme a na konec přidáme sójovou smetanu.

3

Podáváme s pečenými bramborami.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8