Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Portobello burger s červenou cibulkou

Ingredience

1 hlávka žampionů (portobello)
sůl
mletý černý pepř
tymián
1 lžíce olivového oleje
1 celozrnná houska (tmavá)
1 hrst rukoly
1 chilli paprička (kozí roh)
½ červené cibule
1 lžíce tatarské omáčky (Hellmann's)

Postup přípravy

1

Olivový olej smícháme s tymiánem, přidáme sůl a pepř. Portobello pomažeme směsí z olivového oleje a položíme na gril, tak aby bylo vidět žebrování.

2

Grilujeme zhruba 20 minut. Poté otočíme a grilujeme dalších 5 minut. Housku rozkrojíme napůl a na grilu opečeme z obou stran dokřupava. Na gril dáme na 5 - 10 minut i kozí roh (chilli papričku) pro zvýraznění chuti.

3

Na spodní část housky dáme lžíci Tatarské omáčky Hellmann´s, rukolu, opečený žampion, přidáme nasekanou cibulku, opečenou papričku a vrchní stranu opečené housky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 30. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/31_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8