Recepty Hlavní jídla Těstoviny Pavlíniny špagety přinesené v pravou chvíli
Vaří pro Vás
Vaří pro Vás

Pavlína

Ingredience

300 gramů těstoviny

300 gramů rajčat (od lokálních pěstitelů)

1 menší cuketa

200 gramů ricotta

čerstvá bazalka

olivový olej

černé olivy

sůl a pepř

Postup přípravy

1

Dobře připravená rajčatová směs bude základem vašeho úspěchu. Nakrájená rajčata promíchejte v míse s nasekanými olivami, lžičkou cukru, solí a pepřem, zakápněte olivovým olejem a nechte proležet.

2

Vaření špaget asi popisovat netřeba – stačí se podívat na návod na obalu.

3

Na pánvi si mezitím rozehřejte olivový olej, přidejte rajčatovou směs a duste přibližně 10 minut, aby se odpařila přebytečná tekutina. Přidejte nasekanou čerstvou bazalku a duste ještě 3 až 4 minuty.

4

Na olivovém oleji krátce orestujte i plátky cukety, které předtím důkladně osušte ubrouskem, abyste z nich vytáhli přebytečnou tekutinu. Lehce ji osolte a podle chuti opepřete čerstvě mletým pepřem. Špagety scedíme a hned je promícháme s rajčatovou směsí.

5

Od perfektního výsledku už nás dělí jen poslední krok – špagety ozdobte kousky restované cukety a navrch nadrobte ricottu. Mňam!

6

Tip: Nadrobená ricotta chuť krásně zjemní.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 26. 2. od 8:00 do 3. 3. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/53_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8