Recepty Hlavní jídla Těstoviny Pavlíniny špagety přinesené v pravou chvíli
Vaří pro Vás

Pavlína

Ingredience
300 gramů těstoviny
300 gramů rajčat (od lokálních pěstitelů)
1 menší cuketa
200 gramů ricotta
čerstvá bazalka
olivový olej
černé olivy
sůl a pepř
Postup přípravy
1
Dobře připravená rajčatová směs bude základem vašeho úspěchu. Nakrájená rajčata promíchejte v míse s nasekanými olivami, lžičkou cukru, solí a pepřem, zakápněte olivovým olejem a nechte proležet.
2
Vaření špaget asi popisovat netřeba – stačí se podívat na návod na obalu.
3
Na pánvi si mezitím rozehřejte olivový olej, přidejte rajčatovou směs a duste přibližně 10 minut, aby se odpařila přebytečná tekutina. Přidejte nasekanou čerstvou bazalku a duste ještě 3 až 4 minuty.
4
Na olivovém oleji krátce orestujte i plátky cukety, které předtím důkladně osušte ubrouskem, abyste z nich vytáhli přebytečnou tekutinu. Lehce ji osolte a podle chuti opepřete čerstvě mletým pepřem. Špagety scedíme a hned je promícháme s rajčatovou směsí.
5
Od perfektního výsledku už nás dělí jen poslední krok – špagety ozdobte kousky restované cukety a navrch nadrobte ricottu. Mňam!
6
Tip: Nadrobená ricotta chuť krásně zjemní.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4