Recepty Dezerty Nepečené Sářina neodolatelná melounová pizza

Ingredience

1 vodní meloun (bezpeckový)
4 ploché broskve
3 balení žervé
citronová šťáva
3 lžíce krystalového cukru
Granola
2 lžíce ovesných vloček
1 lžíce mandlových plátků
1 lžíce dýňových semínek
1 lžíce lískových ořechů (sekaných)
2 lžíce medu
mátové listy

Postup přípravy

1

Granola: Rozpalte nepřilnavou pánev na střední teplotu. Poté do ní dejte všechny ingredience potřebné pro přípravu granoly a restujte po dobu 4 minut. Následně přidejte med, promíchejte a nechte další 2-3 minuty zkaramelizovat. Nechte vychladnout na pečícím papíru a poté rozdrobte na malé kousky.

2

Krém: Rozmixujte broskev, cukr, šťávu z půlky citrónu a žervé.

3

Nakrájejte meloun na tři kulaté plátky silné asi 2 cm. Pak je rozkrájejte na 8 dílů, ale nechte u sebe. Potřete připraveným krémem. Ve 2 lžících citrónové šťávy marinujte kousky zbylých broskví a meruněk. Naaranžujte na krém a posypte granolou a mátovými lístky.

4

Jednotlivé plátky opatrně oddělte jako kousky pizzy a… Dobrou chuť!

5

Tipy: 1. Díky granole bude pizza neodolatelně křupavá. 2. Zbylou melounovou dužinu rozmixujte a vychutnejte si osvěžující letní drink.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8