Sářina neodolatelná melounová pizza
Vaří pro Vás

Sára

Ingredience

1 vodní meloun (bezpeckový)

4 ploché broskve

3 balení sýra (žervé Tesco)

šťáva z citronu

3 lžíce cukru

Granola

2 lžíce ovesných vloček

1 lžíce mandlových plátků

1 lžíce dýňová semínka

1 lžíce lískové ořechy sekané

2 lžíce medu

listy máty

Postup přípravy

1

Granola: Rozpalte nepřilnavou pánev na střední teplotu. Poté do ní dejte všechny ingredience potřebné pro přípravu granoly a restujte po dobu 4 minut. Následně přidejte med, promíchejte a nechte další 2-3 minuty zkaramelizovat. Nechte vychladnout na pečícím papíru a poté rozdrobte na malé kousky.

2

Krém: Rozmixujte broskev, cukr, šťávu z půlky citrónu a žervé.

3

Nakrájejte meloun na tři kulaté plátky silné asi 2 cm. Pak je rozkrájejte na 8 dílů, ale nechte u sebe. Potřete připraveným krémem. Ve 2 lžících citrónové šťávy marinujte kousky zbylých broskví a meruněk. Naaranžujte na krém a posypte granolou a mátovými lístky.

4

Jednotlivé plátky opatrně oddělte jako kousky pizzy a… Dobrou chuť!

5

Tipy: 1. Díky granole bude pizza neodolatelně křupavá. 2. Zbylou melounovou dužinu rozmixujte a vychutnejte si osvěžující letní drink.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 11. od 8:00 do 26. 11. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/39_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vánoce, jak je máte rádi

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 13. 11. od 8:00 do 26. 11. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/38X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4