Recepty Dezerty Pudinkový dort

Ingredience

Na malou dortovou formu:
1 sáček dětských piškotů
410 g broskví ve sladkém nálevu (nebo jahody, případně kombinace)
300 ml zakysané smetany
1 l mléka
3 balení vanilkového pudingu
15 lžíček krystalového cukru (na 1 pudink asi 5 lžiček)

Postup přípravy

1

Do formy vysypeme piškoty, které polijeme šťávou z kompotů tak, aby se do nich vsákla. Pak poklademe ovocem pokrájeným na kousky a potřeme zakysanou smetanou. Pudinkové prášky promícháme s cukrem a mlékem a uvaříme hustší pudink, který nalijeme na připravený základ (aby se pudink nepřipálil, potřeme dno kastrolu máslem - vychytávka). Necháme ztuhnout a podáváme vychlazené.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8