Recepty Dezerty Pudinkový dort

Ingredience

Na malou dortovou formu:

1 sáček dětské piškoty

1 kompot (broskve, jahody, případně kombinace)

zakysaná smetana (asi 300 ml)

1 litr mléka

3 pudinkový prášek (vanilkový)

15 lžiček cukru (na 1 pudink asi 5 lžiček)

Postup přípravy

1

Do formy vysypeme piškoty, které polijeme šťávou z kompotů tak, aby se do nich vsákla. Pak poklademe ovocem pokrájeným na kousky a potřeme zakysanou smetanou. Pudinkové prášky promícháme s cukrem a mlékem a uvaříme hustší pudink, který nalijeme na připravený základ (aby se pudink nepřipálil, potřeme dno kastrolu máslem - vychytávka). Necháme ztuhnout a podáváme vychlazené.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8