Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Pyré z pečené zeleniny ratatouille

Ingredience

½ lilku
½ cukety
½ čerstvé červené papriky
1 ks červené cibule
1 stroužek česneku
1 lžíce olivového oleje
400 g krájených rajčat v rajčatové šťávě (1 plechovka)

Popis

Nakrájet, opéct, rozmixovat – to jsou tři snadné kroky k vytvoření barevného pyré ratatouille, které je lahodné. A také plné zeleniny.

Postup přípravy

1

Předehřejte troubu na 190 °C/170 °C u horkovzdušné trouby / stupeň 5 u plynové trouby. Oloupejte lilek, poté nakrájejte lilek, cuketu a papriku na hrubé, 2cm kostky. Vložte do nízkého pekáče spolu s nasekaným česnekem a zakapejte olivovým olejem. Pečte 15 minut.

2

Dobře promíchejte a poté přidejte rajčata z plechovky. Pečte dalších 15-20 minut, nebo dokud zelenina nezměkne. Vyndejte z trouby, nechte mírně vychladnout, a poté pomocí tyčového nebo stolního mixéru rozmixujte do hladka nebo částečně do hladka. Podávejte teplé, nebo po vychladnutí nadávkujte do formy na led a nechte zmrznout.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 16. 9. od 8:00 do 22. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/29_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8