Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Pyré z pečené zeleniny ratatouille
Ingredience
½ lilek
½ cukety
½ červené papriky
1 ks červené cibule
1 stroužek česneku
1 lžíce olivového oleje
1 plechovka krájeá rajčata
Popis

Nakrájet, opéct, rozmixovat – to jsou tři snadné kroky k vytvoření barevného pyré ratatouille, které je lahodné. A také plné zeleniny.

Postup přípravy
1
Předehřejte troubu na 190 °C/170 °C u horkovzdušné trouby / stupeň 5 u plynové trouby. Oloupejte lilek, poté nakrájejte lilek, cuketu a papriku na hrubé, 2cm kostky. Vložte do nízkého pekáče spolu s nasekaným česnekem a zakapejte olivovým olejem. Pečte 15 minut.
2
Dobře promíchejte a poté přidejte rajčata z plechovky. Pečte dalších 15-20 minut, nebo dokud zelenina nezměkne. Vyndejte z trouby, nechte mírně vychladnout, a poté pomocí tyčového nebo stolního mixéru rozmixujte do hladka nebo částečně do hladka. Podávejte teplé, nebo po vychladnutí nadávkujte do formy na led a nechte zmrznout.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4