Recepty Polévky Rajská s těstovinami

Ingredience

cibule
slunečnicový olej
lžíce krystalového cukru
1 rajčatový protlak
2 ks bobkového listu
6 kuliček celého nového koření
6 kuliček celého pepře
2 lžíce meruňkové zavřeniny (domácí)
hladká mouka
smetana na vaření (nebo máslo)
kečup
drcené chilli (dle chuti)

Postup přípravy

1

Na oleji zpěníme cibulku dorůžova, přidáme cukr a protlak. Zamícháme a zalijeme vodou. Přidáme koření a džem. Po uvaření propasírujeme přes cedník. Zahustíme hladkou moukou a smetanou. Můžeme ještě dochutit, aby byla pikantní, nebo jemnější.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8