Raw rajčatový wrap s guacamole

Ingredience

Wrap

5 rajčat

1 šálek sušených rajčat namočených na 30 minut do vody

3/4 šálku lněného semínka

1/4 šálku slunečnicových semínek namočených na 3 hodiny do vody

2 lžičky sušené bazalky

1 stroužek česneku

1/4 lžičky mletého pepře

Guacamole

4 avokáda

2 rajčata

1 cibule

2 stroužky česneku

1 lžička citrónové šťávy

sůl

Náplň

1 hrst naklíčených semínek

1 avokádo

1 červená cibule

1 červená paprika

Postup přípravy

1

Lněné semínko si umeleme na jemnou mouku. Do mixéru dáme nejprve sušená i čerstvá rajčata, bazalku, česnek a mletý pepř. Pořádně vše promixujeme a přidáme slunečnicové semínko a mouku ze lněného semínka. Krátce promixujeme.

2

Plech vyložíme pečicím papírem a nandáme na něj směs na čtyři kopečky, které rozetřeme lžící do placky. Dáme je sušit do sušičky nastavené na 42 °C na 120 minut.

3

Ze čtyř avokád si vydlabeme pecku a rozšťoucháme ho vidličkou. Přidáme k němu na kousíčky pokrájená rajčata a cibuli, rozetřený česnek a dochutíme solí a citrónovou šťávou. Vše pořádně promícháme.

4

Avokádo a cibuli na náplň si nakrájíme na měsíčky. Papriku na proužky. Rajčatové placky naplníme guacamole, naklíčenými semínky, avokádem, cibulí a paprikou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8