Raw rajčatový wrap s guacamole

Ingredience

Wrap
5 rajčat
1 šálek sušených rajčat v oleji (namočených na 30 minut do vody)
¾ hrnku lněných semínek
¼ hrnku slunečnicových semínek (namočených na 3 hodiny do vody)
2 lžičky sušené bazalky
1 stroužek česneku
¼ lžičky pepře
Guacamole
4 avokáda
2 rajčata
1 cibule
2 stroužky česneku
1 lžička citronu (jen šťávy)
sůl
Náplň
1 hrst klíčků (naklíčených semínek)
1 avokádo
1 červená cibule
1 čerstvá červená paprika

Postup přípravy

1

Lněné semínko si umeleme na jemnou mouku. Do mixéru dáme nejprve sušená i čerstvá rajčata, bazalku, česnek a mletý pepř. Pořádně vše promixujeme a přidáme slunečnicové semínko a mouku ze lněného semínka. Krátce promixujeme.

2

Plech vyložíme pečicím papírem a nandáme na něj směs na čtyři kopečky, které rozetřeme lžící do placky. Dáme je sušit do sušičky nastavené na 42 °C na 120 minut.

3

Ze čtyř avokád si vydlabeme pecku a rozšťoucháme ho vidličkou. Přidáme k němu na kousíčky pokrájená rajčata a cibuli, rozetřený česnek a dochutíme solí a citrónovou šťávou. Vše pořádně promícháme.

4

Avokádo a cibuli na náplň si nakrájíme na měsíčky. Papriku na proužky. Rajčatové placky naplníme guacamole, naklíčenými semínky, avokádem, cibulí a paprikou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech od 2. 12. od 8:00 do 8. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco katalog Gift

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech od 1. 12. od 8:00 do 24. 12. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/40X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8