Recepty Hlavní jídla S masem Ražničí s kuřecími kousky ve slaninovém kabátku se zeleninou

Ingredience

1 kg kuřecích prsních řízků

200 g anglické slaniny (krájené na plátky)

3 papriky

3 vetší cibule

2 lžíce olivového oleje

sůl

pepř

2 vaničky Knorr Bohaté šťávy na světlá masa

Postup přípravy

1

Kuřecí prsa nakrájíme na středně velké kostky, dochutíme solí a pepřem. Zakapeme olivovým olejem.

2

Mezitím si nakrájíme zeleninu a na střídačku s masem umisťujeme na špejli, abychom vytvořili špíz. Vzniklý špíz zabalíme do plátku anglické slaniny a necháme v lednici odležet.

3

Špízy opečeme na grilu a na talíři doplníme výbornou šťávou připravenou rozpuštěním 2 vaniček Bohaté šťávy v 500 ml horké, nikoliv vroucí vody s krátkým povařením.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 8. od 8:00 do 18. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/24_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8