Recepty Předkrmy Studené Rillettes z pečeného vepřového masa

Ingredience

½ kg vepřového sádla
1 kg vepřového bůčku (nebo krkovice)
400 ml vody
15 g soli
100 ml bílého vína
1 cibule
mletý černý pepř

Popis

TIP: Rillettes výborně chutná na plátku čerstvého chleba.

Postup přípravy

1

Sádlo pokrájíme nadrobno a škvaříme v hrnci na střední plamen.

2

Když jsou kostky sádla zlatavé, přidáme i pokrájené vepřové maso. Přilijeme vodu, přiklopíme a necháme probublávat tři hodiny.

3

Poté kostky masa a sádla osolíme, opepříme, přidáme cibuli a víno. A necháme další tři hodiny probublávat. Po uběhnuté době vybereme většinu sádla a přendáme směs do připravených mističek.

4

Směs dáme vychladnout do lednice.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8