Ingredience

1 kg nízkého roštěnce
80 ml olivového oleje
80 ml worcestrové omáčky
sůl
mletý černý pepř
potravinářský provázek (na svázání masa)

Popis

TIP: Maso krájíme na opravu velmi tenké plátky. Jinak bychom si moc nepochutnali.

Postup přípravy

1

Maso očistíme. Opepříme a osolíme a svážeme potravinářským provázkem. Pokapeme worcesterskou omáčkou a dáme do pekáčku, do kterého jsme nalili olivový olej. Maso v něm obalíme a necháme přes noc uležet.

2

Druhý den si rozpálíme pánev. Maso na něm zprudka ze všech stran opečeme. Troubu si rozpálíme pouze na 140 °C. Pečeme pozvolna zhruba 40 minut. Pokud je maso hotové, mělo by mít uvnitř zhruba 54 °C.

3

Po upečení zabalíme maso do alobalu a necháme ještě 15 minut dojít.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8