Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Rozmarýnové brambory na grilu

Ingredience

8 brambor (menších)
20 dkg anglické slaniny (nakrájené na plátky)
3 snítky čerstvého rozmarýnu
1 stroužek česneku
1 cibule
olivový olej

Postup přípravy

1

Z rozmarýnu natrháme snítky a nakrájíme je na jemno. V misce smícháme olivový olej s nakrájeními snítky rozmarýnu a směs ochutíme lisovaným česnekem.

2

Do alobalu nakrájíme osolené plátky brambor i cibule, pokapeme je ochuceným olivovým olejem a zabalíme. Alobal dáme na gril a grilujeme asi 30 minut.

3

Na grilu si připravíme také plátky slaniny. Hotové brambory a cibulku podáváme se slaninou. Jou skvělé jako samostatné jídlo nebo příloha k masu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8