Recepty Dezerty Nepečené Roztomilá velikonoční snídaně
Ingredience
300 g hladké mouky
450 ml polotučného mléka
4 vejce
1 balení prášku do pečiva
5 lžic moučkového cukru
4 lžíce rozpuštěného másla
1 lžíce kakaa
1 špetka soli
Popis

TIP: Zdobit můžete také čokoládovým topingem nebo ovocem.

Postup přípravy
1
Do jedné mísy nasypeme mouku, prášek do pečiva, moučkový cukr, špetku soli a pečlivě promícháme. V druhé si rozšleháme vejce s mlékem. Do sypkého obsahu jedné mísy začneme postupně přimíchávat vejce s mlékem, čímž vznikne hladké těsto, do kterého přidáme rozpuštěné máslo.
2
Odebereme si pár lžic stranou do hrnečku a smícháme s kakaem, vznikne nám tak hmota, kterou budeme vytvářet obličej zajíčka. Těsto pak necháme odležet v chladu.
3
Rozpálíme si pánev a opatrně na ní nakreslíme těstem s kakaem obličej. Krátce na to přilijeme těsto bez kakaa tak, aby se vytvořila palačinka o průměru 10-15 cm. Poté okolo přilijeme těsto tak, že vytvoříme nohy a uši.
4
Osmažíme z obou stran dozlatova.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 12. 6. od 8:00 do 18. 6. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/16_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4