Recepty Předkrmy Studené Rybí pomazánka

Ingredience

1 plechovka makrel ve vlastní šťávě nebo oleji

200 g změklého másla

1 lžíce tatarská omáčka

2 lžičky hořčice

sůl

čerstvě mletý pepř

Postup přípravy

1

Ryby slijeme z konzervy a vykostíme je. Do misky si dáme změklé máslo, přidáme k nim ryby a zbytek ingrediencí. Poté si přichystáme ruční šlehač a šleháme asi minutu, dokud nám nevznikne krásně nadýchaná pomazánka. Nejlepší je s čerstvým kváskovým chlebem a jarní cibulkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 8. od 8:00 do 11. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/23_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Zpátky do školy

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 29. 7. od 8:00 do 16. 8. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/22X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8