Ingredience

4 ks kiwi

50 g másla

15 g kvalitního kakaa

100 g krupicového cukru

130 ml vody

Popis

TIP: Lízátka můžete uložit také do mrazáku a nechat zmrazit. Uděláte si tak chutné nanuky. V lednici je nechte jen hodinku.

Postup přípravy

1

Kiwi opatrně oloupeme, aby mělo pravidelný tvar a zůstalo nám z něj co nejvíce. Kiwi nakrájíme na plátky. Měly by být širší, aby se dobře napichovaly.

2

Ve vodní lázní nechápe rozpustit máslo s kakaem, přidáme cukr, vodu a mícháme, dokud se nám vše nerozpustí a nespojí.

3

Kiwi napíchneme na špejli a namočíme do čokolády. Do skleničky nasypeme rýži a lízátka do ní zapíchneme. Dáme je do ledničky, aby nám čokoláda ztuhla.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4