Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Rychlé cibulové placky

Ingredience

5 brambor

4 cibule

hrnek hrubé mouky

1 vejce

3 stroužky česneku

špetka rozmarýnu

mléko

pepř

sůl

olej

Popis

TIP: Podáváme se sterilovanou červenou řepou.

Postup přípravy

1

Tyhle placky jsou k ohni jako dělané. Můžeme je připravit na starém menším pekáči a tím si urychlit smažení.

2

Cibuli oloupeme a nakrájíme na nudličky. Brambory důkladně očistíme a společně se slupkou je nastrouháme na jemno. Ušetříme si tak práci s loupáním.

3

V misce rozmícháme vajíčka, mouku, rozmarýn, cibuli, brambory s trochou mléka. Podle potřeby přidáme mléko nebo mouku, aby měla směs dobrou konzistenci. Směs ochutíme lisovaným česnekem, solí a pepřem.

4

Placky smažíme na rozpálené pánvi dozlatova z obou stran.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 10. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  Informace



Platí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4