Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Rychlé křupavé tyčinky

Ingredience

1 vejce (žloutek)
500 g listového těsta
sůl

Postup přípravy

1

Žloutek ochutíme solí podle chuti a vše rozkvedláme.

2

Listové těsto rozválíme na několik milimetrů silný plát a pomocí nože nařežeme asi centimetr silné tyčinky. Záleží však na nás, jak budou tyčinky široké a dlouhé. Ideální délka je 10 cm.

3

Připravíme si plech s pečicím papírem a vyskládáme na něj tyčinky. Tyčinky potřeme rozšlehaným vajíčkem, aby měly pěknou zlatavou barvu.

4

Dáme péct do předehřáté trouby na 180°C. Tyčinky pečeme dozlatova.

5

TIP: Udělejte více druhů tyčinek, například sýrové, s mákem, sezamem i kmínem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8