Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Rychlé pizza muffiny plněné paprikou, žampiony, salámem a sýrem

Ingredience

1 balení těsta na pizzu

olej na vymazání formy

rajčatový protlak

paprika

oblíbené koření (sůl, chilli, pepř, oregáno)

strouhaný sýr

žampiony

salám

Postup přípravy

1

Připravíme již hotové těsto na pizzu a rozprostřeme jej na pracovní plochu. Pomocí skleničky nebo vykrajovátka si připravíme minipizzy, plech na muffiny vystříkáme olejem ve spreji nebo vymažeme ručně a jednotlivé kousky naskládáme do muffinových formiček.

2

Těsto potřeme rajčatovým protlakem, ochutíme oblíbeným kořením a přidáme kousky papriky, strouhaný sýr, plátky žampionů, kolečka salámu a opět vrstvu sýru.

3

Pizza muffiny pečeme v troubě vyhřáté na 180°C asi 20 minut.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 6. 11. od 8:00 do 12. 11. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/37_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vánoce, jak je máte rádi

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 5. 11. od 8:00 do 21. 11. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/37X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4