Recepty Hlavní jídla Salát z babiččiny zahrádky s kuřecím masem

Ingredience

150 gramů kuřecího masa (naloženého)

2 broskve

listový salát (různé druhy)

listy (pampelišky)

jablko

slunečnicová semínka

sýr (slaný)

zálivka

Postup přípravy

1

Salát umícháme z připravených surovin - listy salátu natrháme. přidáme pampeliškový list, broskve a jablka na kousky, slunečnicová semínka. zalijeme připravenou zálivkou z olivového oleje (možno dokořenit), posypeme nakrájeným slaným sýrem a nakonec přidáme grilované nebo na pánvi orestované kuřecí maso nakrájené na kousky. Podáváme s toustem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 14. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8