Recepty Hlavní jídla Salát z babiččiny zahrádky s kuřecím masem

Ingredience

150 g kuřecích stehen (naložených)
2 broskve
čerstvá salátová směs (různé druhy)
jablka
slunečnicová semínka
eidam (slaný)
Zálivka
50 ml extra panenského olivového oleje
20 ml balzamikového octa
sůl

Postup přípravy

1

Salát umícháme z připravených surovin - listy salátu natrháme. přidáme pampeliškový list, broskve a jablka na kousky, slunečnicová semínka. zalijeme připravenou zálivkou z olivového oleje (možno dokořenit), posypeme nakrájeným slaným sýrem a nakonec přidáme grilované nebo na pánvi orestované kuřecí maso nakrájené na kousky. Podáváme s toustem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8