Recepty Hlavní jídla S masem Segedínský guláš

Ingredience

1 ks vepřové plece
cibule
sůl
celý kmín
5 ks nového koření
1 lžíce celého pepře
3 ks bobkového listu
2 lžíce hladké mouky
1 lžíce mleté papriky
kysané zelí
smetana ke šlehání
slunečnicový olej (nebo sádlo)

Postup přípravy

1

Na oleji nebo sádle zpěníme cibuli dozlatova, na ni hodíme na kostky nakrájené plecko, okořeníme (kromě papriky); maso osmahneme dozlatova, vydusíme, zasypeme hladkou moukou a paprikou, znovu osmahneme, zalijeme vodou a vhodíme pokrájené zelí, dusíme do změknutí. Jakmile je guláš hotov, odstavíme a zalijeme šlehačkou.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8