Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Sendvič nejen na první den školního roku

Ingredience

4 pláty šunky

4 plátky sýru

2 plátky listového salátu

Na pomazánku

1 balení cottage sýru

50 g tvrdého sýru

čerstvá pažitka

sůl

Popis

TIP: Nezapomeňte přiložit pár oříšků, zeleniny a ovoce. Chutnou svačinku můžete mít hotovou hned.

Postup přípravy

1

Připravíme si plastovou misku, do které vhodíme cottage sýr. Lehce osolíme. Se solí je opravdu lepší šetřit, zvláště když vaříme pro děti.

2

Tvrdý sýr nastrouháme na jemno a vmícháme nasekanou čerstvou pažitku. Důkladně promícháme a pomazánku namažeme na toastový chléb. Přidáme plátek sýru, šunky a přiklopíme druhým plátkem toastu.

3

Sendvič rozřízneme a uložíme do boxu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 15. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/20_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Léto nízkých cen

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 7. od 8:00 do 21. 7. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/19X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8