Recepty Dětská jídla Hlavní jídla Sendvič nejen na první den školního roku

Ingredience

4 plátky vepřové šunky
4 plátky eidamu (sýru dle chuti)
2 plátky hlávkového salátu
Na pomazánku
1 balení čerstvého sýra
50 g tvrdého sýra
čerstvá pažitka
sůl

Popis

TIP: Nezapomeňte přiložit pár oříšků, zeleniny a ovoce. Chutnou svačinku můžete mít hotovou hned.

Postup přípravy

1

Připravíme si plastovou misku, do které vhodíme cottage sýr. Lehce osolíme. Se solí je opravdu lepší šetřit, zvláště když vaříme pro děti.

2

Tvrdý sýr nastrouháme na jemno a vmícháme nasekanou čerstvou pažitku. Důkladně promícháme a pomazánku namažeme na toastový chléb. Přidáme plátek sýru, šunky a přiklopíme druhým plátkem toastu.

3

Sendvič rozřízneme a uložíme do boxu.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8