Recepty Předkrmy Studené Sendvič plněný zeleninovým salátem bez lepku

Ingredience

4 plátky bezlepkového chleba

hrst naklíčené cizrny

červené zelí podle chuti

listový salát podle chuti (ledový, hlávkový, ...)

1 větší mrkev

pomazánkové máslo na potření

Postup přípravy

1

Zeleninu si důkladně omyjeme a osušíme, mrkev a zelí nastrouháme na hrubo a salát nakrájíme na menší kousky. Vše smícháme v míse společně s cizrnou.

2

Plátky chleba pomažeme tenkou vrstvou pomazánkového másla a na polovinu z nich poklademe vrstvu salátu po celé jejich ploše.

3

Ozdobené chleby přiklopíme zbylými plátky chleba a smáčkeme k sobě, aby nám sendviče hezky držely. Zabalíme do potravinářské fólie a dáme do krabičky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Katalog vánočních dárků

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 3. 12. od 8:00 do 24. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41X_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních delikates

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 4. 12. od 8:00 do 31. 12. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/41A_5K.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4