Recepty Předkrmy Studené Sendvič plněný zeleninovým salátem bez lepku

Ingredience

4 plátky bezlepkového chleba
1 hrst cizrny ve slaném nálevu (naklíčené)
červené zelí
čerstvá salátová směs
1 mrkev (větší)
pomazánkové máslo (na potření)

Postup přípravy

1

Zeleninu si důkladně omyjeme a osušíme, mrkev a zelí nastrouháme na hrubo a salát nakrájíme na menší kousky. Vše smícháme v míse společně s cizrnou.

2

Plátky chleba pomažeme tenkou vrstvou pomazánkového másla a na polovinu z nich poklademe vrstvu salátu po celé jejich ploše.

3

Ozdobené chleby přiklopíme zbylými plátky chleba a smáčkeme k sobě, aby nám sendviče hezky držely. Zabalíme do potravinářské fólie a dáme do krabičky.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 21. 10. od 8:00 do 26. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8