Recepty Hlavní jídla S masem Sendvič s krůtím masem, žampionovou směsí a brusinkami

Ingredience

150 g krůtích prsou (pečeného)
1 lžíce brusinkové omáčky
2 plátky toustového chleba
Žampionová směs
100 g žampionů
1 šalotka
1 stroužek česneku
½ lžičky drceného chilli
50 ml červeného vína
1 vejce (žloutek)
olivový olej
sůl
mletý černý pepř

Postup přípravy

1

Žampiony očistíme a pokrájíme na plátky. Šalotku nakrájíme nadrobno. Na olivovém oleji zpěníme šalotku, přidáme žampiony a chvilku podusíme.

2

Do směsi přidáme utřený česnek, chilli, červené víno, osolíme, opepříme a pět minut povaříme. Nakonec přidáme žloutek, promícháme a odstavíme z ohně.

3

Toustový chléb poklademe pokrájeným krůtím masem, přidáme brusinkovou omáčku, žampionovou směs a přiklopíme dalším chlebem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8