Sendvič s vaječnou omeletkou a špenátem

Ingredience

2 vejce

6 lžic smetany

1/2 lžíce másla

hrst čerstvého špenátu

4 plátky toustového chleba

sůl

Popis

TIP: Sendviče můžete ještě vylepšit tím, že do nich dáte šunku a plátky rajčete.

Postup přípravy

1

Vejce vyklepneme do mísy, přilijeme smetanu a zasypeme špetkou soli. Na pánvi si rozehřejeme máslo a vlijeme na ni vaječnou směs. Počkáme cca půl minuty a poté lehce promícháme, abychom získali krémová polotekutá vejce.

2

Nyní si připravíme toasty – jemně je pomažeme máslem a poklademe na dva z nich vždy polovinu míchaných vajec. Navrch dáme omyté a osušené kousky špenátu a přiklopíme zbylými dvěma polovinami toastových chlebů.

3

Vložíme do toustovače a dáme krátce zapéct. Poté je hotovo a můžeme podávat!

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 1. 4. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/05_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 6. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/04_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Velikonoce plné vůní

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 25. 3. od 8:00 do 12. 4. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/4X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Nejnovější nabídky

1 / 3