Recepty Předkrmy Studené Sezamová bulka se salámem, salátem a ředkvičkami

Ingredience

3 celozrnné housky (se sezamem)
15 dkg salámu (uherského)
6 ředkviček
ledový salát (podle potřeby)
máslo (či margarín na potření)

Postup přípravy

1

Bulky si rozřízneme na polovinu a vnitřky namažeme máslem, případně margarínem. Salát i ředkvičky si pečlivě omyjeme, osušíme a nakrájíme – ředkvičky na tenké plátky a ledový salát na menší čtverečky. Nakrájíme si na kolečka i uherský salám, pokud ho nemáme předkrájený.

2

Na dolní stranu namazané bulky dáváme nejprve ledový salát, poté kolečka uherského sakámu, plátky ředkviček a na ně opět vrstvu ledového salátu. Přiklopíme horní polovinou bulky. Stejně postupujeme u dalších dvou zbylých bulek.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 23. 9. od 8:00 do 29. 9. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/30_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Vína pro vaše jedinečné okamžiky

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 8. 9. od 8:00 do 6. 10. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/28X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8