Recepty Polévky Silná česká česnečka
Ingredience
1,5 l kuřecího vývaru
8 stroužků česneku
1 mrkev
1 cibule
1 petržel
4 brambory
svazek jarní cibulky
pečivo
olej
majoránka
kmín
Popis

TIP: Do česnekové polévky se hodí vajíčko nebo strouhaný sýr.

Postup přípravy
1
Cibuli oloupeme a nakrájíme na drobno. Kořenovou zeleninu oloupeme a nastrouháme na jemno. Do hrnce nalijeme trochu oleje a cibuli společně s kořenovou zeleninou osmažíme.
2
Restovanou zeleninu zalijeme kuřecím vývarem. Brambory oloupeme a nakrájíme na kostičky. Přidáme do polévky a vaříme je tak dlouho, dokud nejsou měkké.
3
Polévku ochutíme majoránkou, kmínem, solí a pepřem. Jakmile jsou brambory hotové, polévku odstavíme a ochutíme ji lisovaným česnekem.
4
Polévku necháme odstát, ale už nevaříme, aby byla poctivá a silná. Polévku rozmixujeme dohladka. Pečivo, nejlépe den staré, opražíme na pánvi. Jarní cibulku nakrájíme na drobno.
5
Hotovou polévku podáváme s křupavými krutony a jarní cibulkou.
Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy

Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 17. 7. od 8:00 do 23. 7. 2019 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2019/21_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8

Recepty podle Vaší chuti

A jéje! Žádné výsledky Prosím, změňte kategorii.
2 3 4