Ingredience

500 g mletého krůtího masa
1 vejce
1 česnek
1 lžíce plnotučné hořčice
sůl (dle chuti)
mletý černý pepř (dle chuti)
drcené chilli (dle chuti)
strouhanka (dle potreby)
slunečnicový olej

Postup přípravy

1

Maso dáme do mísy přidáme prolisovaný česnek, hořčici, vejce, koření, podle chuti osolíme a opepříme. Promícháme a zahustíme strouhankou. Z hmoty tvarujeme malé šišky, ukládáme na plech s pečícím papírem, který jsme pomastili olejem. Podlijeme troškou vody, dáme do předehřáté trouby na 180°C a upečeme dočervena. Podáváme s bramborem a zeleninou nebo chlebem.

Vytisknout tuto stránku
Sdílet tento recept

Prohlédněte si letáky a katalogy


Tesco Leták - aktuální týden

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Letáková nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 27. 10. od 8:00 do 3. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/35_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
Tesco Katalog vánočních příprav

Více informací  InformacePlatí pro hypermarket a obchodní domy.
Katalogová nabídka platí v hypermarketech a obchodních domech od 20. 10. od 8:00 do 2. 11. 2020 dle otevíracích dob jednotlivých obchodních jednotek nebo do vyprodání zásob, s výjimkou odlišné platnosti na vybraných stranách. Uvedené ceny jsou v českých korunách. V letáku jsou použity ilustrační fotografie. Za případné tiskové chyby se omlouváme. Tesco Stores ČR, a. s., Vršovická 1527/68 b, Praha 10. ID. č. 2020/34X_5k.
Údaje o platnosti
Údaje o platnosti
1 / 8